Stafford & District Snooker League -
Administrator - Stewart Fletcher | sdbsl.1911@gmail.com | 07850004465
League Tables | Fixtures & Results | Player Rankings | Player Aggregates | Player Stats (All Seasons) | Highest Breaks | Breaks (All Divisions & Cups) | Breaks (All Seasons) | Head to Head | Clubs | Pictures | Roll of Honour | News | Forum | Committee | Documents | Rules | Search | Subscribe
Cups Denham Doubles Cup | Division 2 Cup | Division 3 - 4 Cup | Grand Masters Cup | Hatfield Cup | Junior Cup | Secretaries Cup | Team Handicap Cup |
Denham Doubles Cup
  Match Date
Home Players
 
Away Players
1
Tuesday, February 10, 2004
(Burton Manor C) Anthony Hill
(Burton Manor C) Tony Keeling
Lost - Won
Jim Seaman (Rangers A)
Graham Sheridan (St. Leonards A)
2
Tuesday, February 10, 2004
(Burton Manor A) Gordon Hucker
(Burton Manor A) John Stevens
Lost - Won
Ernie Houghton (Cons A)
Mark Holmes (Cons A)
3
Tuesday, February 10, 2004
(Lotus SRFC) Barry Wilson
(Lotus SRFC) Ian Wetton
Lost - Won
Aasim Bhatti (Snooker Club B)
Richard Ormiston (Snooker Club B)
4
Tuesday, February 10, 2004
(Blymhill E) John Taylor
(Blymhill E) Rich Tomkinson
Lost - Won
John Norman (White Eagle A)
Tony Norman (White Eagle A)
5
Tuesday, February 10, 2004
(Universal C) Lee Walker
(Universal C) Neil Johnson
Won - Lost
Dennis Ball (Rangers A)
Paul Shepherd (Rangers A)
6
Tuesday, February 10, 2004
(Universal C) Chris Ward
(Universal C) Mike Peck
Won - Lost
Mark Mitchell (Cons C)
Mark Evans (Cons C)
 
7
Tuesday, March 09, 2004
(Rangers A) Jim Seaman
(St. Leonards A) Graham Sheridan
Won - Lost
Ernie Houghton (Cons A)
Mark Holmes (Cons A)
8
Tuesday, March 09, 2004
(Snooker Club B) Richard Ormiston
(Snooker Club B) Aasim Bhatti
Lost - Won
John Norman (White Eagle A)
Tony Norman (White Eagle A)
9
Tuesday, March 09, 2004
(Universal C) Lee Walker
(Universal C) Neil Johnson
Won - Lost
Mike Peck (Universal C)
Chris Ward (Universal C)
10
Tuesday, March 09, 2004
(Jade Rooms A) Richard Spencer
(Jade Rooms A) Tony Forbes
Won - Lost
Russ Britton (Cons A)
Claude Ravagnani (Cons A)
11
Tuesday, March 09, 2004
(St. Leonards A) Neil Dale
(St. Leonards A) Mick Fox
Won - Lost
M Perrins (Woodseaves A)
Bill Groome (Woodseaves A)
12
Tuesday, March 09, 2004
(Burton Manor A) Neil Holmes
(Burton Manor A) Alan Holmes
Lost - Won
Sam Connor (Railway SRFC)
Kevin Connor (Railway SRFC)
13
Tuesday, March 09, 2004
(Derrington C) Stewart Fletcher
(Derrington C) Andy Ford
Lost - Won
Matt Dale (Jade Rooms D)
Ian Smith (Jade Rooms D)
14
Tuesday, March 09, 2004
(Snooker Club B) Alex Fisher
(Snooker Club B) James Wilkinson
Won - Lost
Chris Glover (Rangers A)
Dan Scott (Rangers A)
 
15
Tuesday, April 06, 2004
(Rangers A) Jim Seaman
(St. Leonards A) Graham Sheridan
Won - Lost
John Norman (White Eagle A)
Tony Norman (White Eagle A)
16
Tuesday, April 06, 2004
(Universal C) Lee Walker
(Universal C) Neil Johnson
Lost - Won
Tony Forbes (Jade Rooms A)
Richard Spencer (Jade Rooms A)
17
Tuesday, April 06, 2004
(St. Leonards A) Neil Dale
(St. Leonards A) Mick Fox
Lost - Won
Sam Connor (Railway SRFC)
Kevin Connor (Railway SRFC)
18
Tuesday, April 06, 2004
(Jade Rooms D) Ian Smith
(Jade Rooms D) Matt Dale
Won - Lost
James Wilkinson (Snooker Club B)
Alex Fisher (Snooker Club B)
 
19
Tuesday, May 04, 2004
(Rangers A) Jim Seaman
(St. Leonards A) Graham Sheridan
Won - Lost
Tony Forbes (Jade Rooms A)
Richard Spencer (Jade Rooms A)
20
Tuesday, May 04, 2004
(Railway SRFC) Kevin Connor
(Railway SRFC) Sam Connor
Lost - Won
Matt Dale (Jade Rooms D)
Ian Smith (Jade Rooms D)
 
21
Tuesday, June 08, 2004
(Jade Rooms D) Ian Smith
(Jade Rooms D) Matt Dale
Lost - Won
Jim Seaman (Rangers A)
Graham Sheridan (St. Leonards A)